На осінніх канікулах з 27.10 по 4.11 будуть проходити кваліфікаційні турніри з шахів на двох різних базах ДЮСШ №9. Також у приміщенні МШШК (вул. Академіка Вернадського, 27) відбудеться Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 1999 р.н. та молодше. Крім того, запрошуємо взяти участь у турнірах із шашок. Щоб переглянути графіки проведення турнірів, перейдіть за посиланнями: 

Турніри ДЮСШ-9 (вул. Княгині Ольги,5)

Турніри ДЮСШ-9-2 (вул. Орловська, 30)

Чемпіонат області 

Турніри з шашок

З 29 вересня 2018р.по 01 жовтня 2018р. на базі ДЮСШ №9 (вул. Княгині Ольги, 5) відбудеться чемпіонат області серед юнаків та дівчат зі швидких шахів та блискавичної гри (1998 р.н. та молодше).

До участі запрошуються шахісти з такою кваліфікацією: юнаки не нижче першого спортивного розряду (юнаки-шахісти із сілських районів області – не нижче другого розряду), дівчата – не нижче третього розряду.

Реєстрація учасників на змагання зі швидких шахів: 29.09.2018 р. з 13.00 до 14.00. Початок турів 29.09.2018 р. з 14.00., 30.09.2018р. з 10.00.

Реєстрація учасників на змагання з блискавичної гри: 01.10.2018 р. з 9.00 до 10.00. Початок турів 01.10.2018 р. з 10.00.

 

 

 

У ДЮСШ №9 сьогодні зібралися різні покоління шахістів нашої області, аби вшанувати пам'ять майстра спорту, талановитого тренера, значну постать в історії дніпровського інтелектуального спорту Віктора Володимировича Гуревича. Від дня заснування школи він був головним тренером збірної області серед школярів, виховав багато майстрів і гросмейстерів, серед яких був і Олександр Мороз. За ходом змагання особисто спостерігала його дружина - Олена Володимирівна Єліна - багаторазова призерка й чемпіонка України. Як і минулого року, долучитися до гри могли всі охочі, тож виборювати першість прийшли не тільки ті, хто особисто знав Віктора Гуревича, а й зовсім юні спортсмени. Ми дуже вдячні ініціаторам турніру за особливу атмосферу успадкування досвіду й шани!
Результати турніру http://chess-results.com/tnr362395.aspx?lan=11&art=4 

Фото 

 

 

Сьогодні розпочався щорічний командний турнір пам'яті Олександра Валер'яновича Синіцина. Слідкуйте за результатами змагання на сайті http://chess-results.com. Уже багато років цю подію висвітлює й коментує Сергій Аллахвердян. Ми й цього разу не будемо відступати від традиції і пропонуємо до уваги відвідувачів нашого сайту його нову статтю.

У зв’язку з погодними умовами й перенесенням канікул (20-26 березня) турнір на І розряд і рейтинговий відміняються. Турніри на ІV, ІІІ, ІІ розряди пройдуть за графіком. 

20-21 березня скасовано заняття на базах загальноосвітніх шкіл. Просимо шахістів і батьків підтримувати зв’язок зі своїми тренерами. 

РОЗКЛАД ТУРНІРІВ

 

На базі ДЮСШ-9 проводиться чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків і дівчат у вікових категоріях до 8 та до 10 років. У турнірі беруть участь 87 спортсменів. Перша трійка хлопців старшої групи представлена юними, проте доволі досвідченими шахістами. Перший - багаторазовий чемпіон області та чемпіон України Кирило Нестеренко, другий - призер чемпіонатів області й України Василь Лях. Третім у стартовому листі став Артем Дячук, який протягом року демонстрував високий рівень гри на турнірах різних рівнів. У турнірі дівчат рейтинг-фаворитом є призерка чемпіонату області й України Валерія Анісімова. Конкуренцію їй складатимуть 26 юних шахісток обох вікових категорій. 

Підводячи підсумки чемпіонату області, що проходив на базі ДЮСШ-9, можна сказати, що турнір був (традиційно для цієї вікової категорії) яскравим, емоційним подекуди непередбачуваним. Якщо в категорії до 10 років і серед хлопців, і серед дівчат лідерство міцно тримали рейтинг-фаворити Кирило Нестеренко та Валерія Анісімова, які в результаті очолили таблицю, то в молодшій категорії інтрига зберігалася до кінця. Так, першою серед дівчат до 2010 року народження стала Руф Крива, а переможцем серед хлопців — Михайло Алексєєнко. Загальні результати можна переглянути на сайті http://chess-results.com. Ми вітаємо переможців і учасників змагання, бажаємо їм успіхів на першості країни. Дякуємо організаторам за справедливе суддівство та партнерам за солодкий фінал змагання! За чудові фото ми вдячні батьківському комітету, зокрема Олені Шкарупило.

Фото закриття

Фото 1 тура

Юнаки до 10 турнірна таблиця

Юнаки до 8 турнірна таблиця

Дівчата турнірна таблиця

ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 

Командний залік до 8 років

Командний залік до 10 років

 

 

 

На цьогорічному фіналі Чемпіонату України з шахів до 14 років Дніпропетровську область представляють  тільки дівчата. Двоє з них є рейтинг фаворитами: кандидат у майстри спорту Єлизавета Гребенщикова й не менш досвідчена юна шахістка Анастасія Дубовик. Третя учасниця від нашої області Таміла Мащенко теж уже не вперше бере участь у фіналі  ЧУ. Слід зазначити, що всі наші представниці мають у своєму доробку медалі всеукраїнських змагань.  Сьогодні відбулося урочисте відкриття турніру й стартував перший тур. Ми з нетерпінням очікували результатів, слідкуючи за онлайн трансляцією на сайті http://bukchess.com.  Проте перший тур не приніс нашим дівчатам переможних очок: стартували з нічиїми. Народна мудрість радить: «Тихіше їдеш — далі будеш». Боротьба за лідерство ще попереду! Уболіваймо разом!

 

   

В ДЮСШ №9 відбувся перший у 2018 році рейтинговий турнір. За підсумками дев'яти турів лідерами змагання стали Андрєєв Дмитро, Мосейко Андрій і Цирульник Ганна. Вітаємо переможців і пропонуємо всім бажаючим переглянути турнірну таблицю зі змінами в рейтингу.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

Сьогодні відбулося закриття турніру зі швидких шахів пам’яті О. С. Мороза. Два дні змагань, дев’ять турів допомогли визначити лідерів у цьому виді гри. Переможницею цього разу стала багаторазова чемпіонка України та чемпіонка світу зі швидких шахів Анастасія Дубовик. Друге та трете місця посіли відповідно Андрій Мосейко та Денис Язловецький. Але для всіх учасників боротьба за лідерство була не єдиною і не головною метою, адже так ми увічнили пам’ять одного з найвидатніших дніпровських шахістів. Звичайно, юні спортсмени нашої школи особисто не знайомі з Олександром Стефановичем Морозом, та світлу пам’ять про нього їм передали ті, хто працював і навчався під його керівництвом. У залі були присутні колеги, учні та члени родини. Спонсором турніру виступили батьки одного з учнів. Колектив ДЮСШ робить усе можливе, щоб зберегти та помножити досвід цієї великої людини, ім’я якої носить школа.

Положення

Результати 

Фото

Під час канікул в коридорах ДЮСШ №9 зазвичай особливо гаряче. Адже більше сотні шахістів протягом тижня зустрічаються тут з метою визначити, хто найсильніший, хто готовий підвищити свою кваліфікацію та виконати норму четвертого, третього, другого й першого розрядів.  Бажаємо всім учасникам цікавої гри!

Вгору
Template by JoomlaShine