Чемпіонати області до 8 та до 10 років

 

На базі ДЮСШ-9 проводиться чемпіонат Дніпропетровської області серед юнаків і дівчат у вікових категоріях до 8 та до 10 років. У турнірі беруть участь 87 спортсменів. Перша трійка хлопців старшої групи представлена юними, проте доволі досвідченими шахістами. Перший - багаторазовий чемпіон області та чемпіон України Кирило Нестеренко, другий - призер чемпіонатів області й України Василь Лях. Третім у стартовому листі став Артем Дячук, який протягом року демонстрував високий рівень гри на турнірах різних рівнів. У турнірі дівчат рейтинг-фаворитом є призерка чемпіонату області й України Валерія Анісімова. Конкуренцію їй складатимуть 26 юних шахісток обох вікових категорій. 

Підводячи підсумки чемпіонату області, що проходив на базі ДЮСШ-9, можна сказати, що турнір був (традиційно для цієї вікової категорії) яскравим, емоційним подекуди непередбачуваним. Якщо в категорії до 10 років і серед хлопців, і серед дівчат лідерство міцно тримали рейтинг-фаворити Кирило Нестеренко та Валерія Анісімова, які в результаті очолили таблицю, то в молодшій категорії інтрига зберігалася до кінця. Так, першою серед дівчат до 2010 року народження стала Руф Крива, а переможцем серед хлопців — Михайло Алексєєнко. Загальні результати можна переглянути на сайті http://chess-results.com. Ми вітаємо переможців і учасників змагання, бажаємо їм успіхів на першості країни. Дякуємо організаторам за справедливе суддівство та партнерам за солодкий фінал змагання! За чудові фото ми вдячні батьківському комітету, зокрема Олені Шкарупило.

Фото закриття

Фото 1 тура

Юнаки до 10 турнірна таблиця

Юнаки до 8 турнірна таблиця

Дівчата турнірна таблиця

ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 

Командний залік до 8 років

Командний залік до 10 років

 

 

 

Last modified on Четвер, 15 березня 2018 15:53

Під час канікул в коридорах ДЮСШ №9 зазвичай особливо гаряче. Адже більше сотні шахістів протягом тижня зустрічаються тут з метою визначити, хто найсильніший, хто готовий підвищити свою кваліфікацію та виконати норму четвертого, третього, другого й першого розрядів.  Бажаємо всім учасникам цікавої гри!

Вгору
Template by JoomlaShine