Чабан Олексій Вікторович  –  тренер-викладач з шахів

Кандидат у майстри з спорту

Переможець командного чемпіонату області з швидких шахів серед юніорів, бронзовий призер командного чемпіонату України серед ДЮСШ (2013), неодноразовий призер чемпіонату області з швидких та блискавичних шахів серед юніорів, переможець командного обласного чемпіонату серед ВУЗів, віце-чемпіон обласного чемпіонату серед студентів, віце-чемпіон особистої першості Динаміади з шахів (2017), чемпіон командної першості Динаміади 2018,  у складі збірної УМСФ.

Розпочав тренерську роботу з 2016 року, навчає групи початкової підготовки, а також готує до особисто- командних змагань збірну  УМСФ з шахів.  Учні виконують розряди і приймають участь в змаганнях. Команда УМСФ – дворазовий переможець особисто-командної  першості  Динаміади з шахів (2019, 2020).

Має подяки від Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (2017) і Комунального закладу «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпровської міської ради (2018)