Ось і дійшов до свого кінця бліцтурнір пам'яті В.В.Гуревича, а це означає що прийшов час підвести підсумки турніру:

1 місце посів - Максимов Дмитро:

2 місце посіла - Гребенщикова Єлизавета:

3 місце посів - Жалдибін Володимир:

Результати турніру можете спостерігати за посиланням: http://chess-results.com/tnr579304.aspx?lan=11&art=4

Дякуємо всім за участь у турнірі та сподіваємось побачити вас у майбутньому. За перебігом інших турнірів можете слідкувати на нашому сайті.

17.09.2021, у п'ятницю, у приміщенні ДЮСШ №9 відбудеться бліцтурнір пам'яті В.В.Гуревича. Реєстрація з 15:00 до 16:00, початок о 16:00.
 
Запрошуються шахісти з кваліфікацією не нижче першого розряду!

У період з 01 по 09 вересня 2021р. в с.Чорноморська, Миколаївська область, відбувся Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років, де змагалися 71 юнаки та 26 дівчат з усіх регіонів країни. 

        У змаганнях серед юнаків Дніпропетровську область представляв учень КПНЗ “ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза” ДМР, Алєксєєнко Михаїл. Він посів друге місце з класичних шахів.

        Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами федерації шахів України.

        Подробиці за посиланням: http://chess-results.com/tnr570773.aspx?lan=12&art=4&turdet=YES

У період з 10 по 17 серпня 2021 року в турецькому місті Каппадокія відбувся чемпіонат Європи з шашок-64 серед чоловіків з класичної гри. В чемпіонаті приймало участь 26 спортсменів з шести країн континенту. 

Серед спортсменів збірної України в цьому чемпіонаті приймав участь представник КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С. Мороза» ДМР майстер спорту Фелікс Шепель (тренер А.А. Панченко). Не дивлячись на дуже сильний склад турніру, в якому налічувалось одинадцять міжнародних гросмейстерів, Феліксу вдалося не програти жодного матчу. Завершивши попередній етап на п’ятому місці, він потрапив до півфіналу, за підсумками якого йому прийшлось грати у матчі за третє місце. В своєму «малому фіналі» він блискуче переміг та виборов бронзову нагороду чемпіонату Європи.

Фелікс Шепель багаторазовий чемпіон світу і Європи серед юніорів та молоді. Це його перша медаль міжнародного чемпіонату в «дорослому» спорті. Показаний результат дає йому право на отримання національного спортивного звання гросмейстера.

Архів новин

Вгору
Template by JoomlaShine