У період з 02 по 10 серпня 2019р. в м.Братислава (Словакія) відбувся Чемпіонат Європи з шахів серед юнаків та дівчат, де змагалися спортсмени з 48 країн. Учениця КПНЗ “ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза” ДМР Гребенщикова Єлизавета виборола третє місце з класичних шахів серед дівчат до 14 років. Вітаємо її з цим приголомшливим результатом!

У змаганнях також приймали участь інші учні нашої школи. Нажаль, вихованець ДЮСШ №9 Дячук Артем не підібрався до призерів серед юнаків до 10 років. А Дубовик Анастасія, став чемпіонкою України до 16 років, грала у старшому віці і невдалий фініш не дозволив їй конкурувати з досвідченими спортсменками.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, кубками та дипломами.

Підсумкові таблиці за посиланням:

Фото змагань на офіційному сайті організатора:

Фото нагородження Гребенщикової Єлизавети:

З 14 по 24 червня у школі відбувався шаховий турнир Пам’яті тренера.
Змагання проводилися за коловою системою у 11 турів.
У змаганнях прийняли участь 1 майстер спорту та 6 кандидатів у майстри.
Переможцем змагань став кандидат у майстри спорту Язловецький Денис.
Друге місце за додатковими показниками посів тренер школи Чернов Євген
Абрамович.
Третє – тренер закладу Чобіток Яков Якович.
Поздоровляємо Лемешева Іллю з виконанням розряду кандидат у майстри
спорту та бажаємо йому яскравих перемог у майбутньому!

25.06.2019 в ДЮСШ №9 состоялся очередной турнир памяти В.В.Гуревича.

У період з 01 по 12 червня 2019р. в м.Одеса відбувся фінал України з шахів серед юнаків до 8 років, де змагалися 89 спортсменів з 19 регіонів країни. Учень КПНЗ “ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза” ДМР Алексєєнко Михаїл виборов другі місця з класичних та швидких шахів та посів четверте місце з блискавичної гри. Вітаємо його та його тренера Ляха А.А.!

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, кубками та дипломами федерації шахів України.