У Житомирі фінішував жіночій півфінал чемпіонату України з класичних
шахів. Вітаємо Гребенщикову Єлизавету та її тренера ЧЕРНОВА Е.А. з 5 місцем та
виконанням норми майстра спорту України!

З 26 серпня по 3 вересня 2019 року в м. Ізмір (Туреччина) відбувся Чемпіонат світу з шашок-64 (бразильська версія) серед молоді. Він проводився у шести вікових категоріях: «молодь» (U26, 1993 рік народження і молодше), «юніори» (U20, 2000 р.н. і молодше), «кадети» (U17, 2003 р.н. і молодше), «молодші кадети» (U14, 2006 р.н. і молодше), «юні надії» (U11, 2009 р.н. і молодше), «молодші юні надії» (U8, 2011 р.н. і молодше). Чемпіони визначалися в особистому заліку в трьох видах програм – гра с класичним контролем часу, швидка та блискавична гра.

Загалом в чемпіонаті прийняли участь 60 спортсменів з восьми країн світу.

В віковій категорії «молодь» приголомшливого успіху дістав майстер спорту Фелікс Шепель з Дніпра (КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза» ДМР). Він став трикратним чемпіоном світу, здобувши золото в усіх трьох турнірних дисциплінах.  

 

Вслід за чемпіонатом світу з шашок-64 (бразильська версія), де дніпровський спортсмен Фелікс Шепель дістав потрійного успіху, відбувся і класичний чемпіонат світу з шашок-64. Він проходив у м.Ізмір (Туреччина) з 04 по 14 вересня 2019р. Чемпіони визначалися в особистому заліку в трьох видах програм – гра з класичним контролем часу, швидка та блискавична гра.

В віковій категорії «молодь» (до 26 років) майстер спорту Фелікс Шепель з Дніпра (КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза» ДМР) блискуче повторив нещодавній приголомшливий успіх. Він став трикратним чемпіоном світу вже за класичною версією, знов здобувши золото в усіх трьох турнірних дисциплінах. Таким чином, за два місяці він виборов шість золотих медалей на чемпіонатах Світу. Але на цьому історія не закінчилась. Одразу після чемпіонату Фелікс прийняв участь у Кубку України з шашок-64 серед чоловіків (м.Дніпро, 22.09.2019р.), де впевнено зайняв перше місце з швидкої гри у особистому заліку, чим допоміг Дніпропетровській області зайняти загальнокомандне перше місце.

          

   У період з 02 по 10 серпня 2019р. в м.Братислава (Словакія) відбувся Чемпіонат Європи з шахів серед юнаків та дівчат, де змагалися спортсмени з 48 країн. Учениця КПНЗ “ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза” ДМР Гребенщикова Єлизавета виборола третє місце з класичних шахів серед дівчат до 14 років. Вітаємо її з цим приголомшливим результатом!

   У змаганнях також приймали участь інші учні нашої школи. Нажаль, вихованець ДЮСШ №9 Дячук Артем не підібрався до призерів серед юнаків до 10 років. А Дубовик Анастасія, став чемпіонкою України до 16 років, грала у старшому віці і невдалий фініш не дозволив їй конкурувати з досвідченими спортсменками.

   Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, кубками та дипломами.

   Підсумкові таблиці за посиланням:

   http://chess-results.com/tnr459976.aspx?lan=1&art=4&fedb=UKR&turdet=YES&flag=30   

   Фото змагань на офіційному сайті організатора:

   http://www.eycc2019.eu/photos-videos/photos/   

   Фото нагородження Гребенщикової Єлизавети:   

   http://www.eycc2019.eu/uploads/images/Gallery/photogallery/Day_-9/foto-088.jpg

Архів новин

Вгору
Template by JoomlaShine