Новорічний турнір тренерів Пензіної О.В. та Коломійця Є.Ф.
- Деталі
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t60/1.5/16/1f384.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1.5/16/1f381.png)
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t60/1.5/16/1f384.png)
6 січня 2024 року тренери - викладачі Пензіна Олена Валеріївна та Коломієць Євгеній Федорович провели новорічний шаховий турнір в Ліцеї 123 Тандем ДМР в укритті.
У турнірі прийняли не тільки учні школи, а ще й батьки. Батьки мали чудову нагоду відчути на собі всі ті моменти, які проживають діти під час кожної гри. Переможці були нагороджені дипломами та шаховими книгами.
Призові місця розподілились наступним чином:
![♟️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t45/1.5/16/265f.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
![♟️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t45/1.5/16/265f.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f949.png)
За словами батьків та адміністрації ліцею, такі заходи хотіли би проводити частіше. Тому навесні тренер планує провести ще такий захід.
![](/images/Qualification/Winter2023/NewYearLocal/Penzina/0-02-05-b8321f37fe110edf76391cce60bbd767a5d919f37ae3fa83d9a626bf79f25657_df1787858f56bf26.jpg)
![](/images/Qualification/Winter2023/NewYearLocal/Penzina/0-02-05-af05f2206dcca20b53e656f34ff87862fd6b5f7a97fe699500be6768036f8db7_267ed003c60e097f.jpg)
![](/images/Qualification/Winter2023/NewYearLocal/Penzina/0-02-05-298a63cb2ffa53c26e46c7ef27f5bcc7ebb4f66ad8cae83dc67ea1a99a760553_98970a4d096df909.jpg)
![](/images/Qualification/Winter2023/NewYearLocal/Penzina/0-02-05-77c4b3424c8610e8d1778437c27f7d5bc603481df2821d003f04deaea42cd48b_b9430f46e52a00f0.jpg)
![](/images/Qualification/Winter2023/NewYearLocal/Penzina/0-02-05-c0447dcc93dd73c4e8377b9e7a38e1ae8a02ae1c5406422fdc9ade0a96a703c0_cebd10f7645dc11.jpg)
![](/images/Qualification/Winter2023/NewYearLocal/Penzina/0-02-05-37371d6a9f362cc646bc398e1fd2f962bf04c92b0f596eec0be0aa4abbf1083f_a4a3a501bb406758.jpg)
Більше світлин за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
До зустрічі вже навесні ![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f64c.png)
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f64c.png)