11/05/2018. Останні три дні ми, затамувавши подих, слідкували за онлайн-трансляціями нашої збірної на першості країни в Миколаєві. Двоє юнаків з Дніпропетровської області боролися не просто за місця у трійці, а й за найвищу нагороду змагання — золоту медаль. На жаль, з результатом 7 очок Василь Лях з Кривого Рогу посів лише 4 місце, а учень ДЮСШ №9 Кирило Нестеренко став срібним призером чемпіонату. Він не програв жодної партії і, набравши 7,5 очок, поступився переможцю лише за другим показником — коефіцієнтом Бухгольця. Звичайно, швейцарська система абсолютно непередбачувана, і ми до кінця сподівались, що підступний коефіцієнт цього разу буде на боці Кирила. Але срібна медаль також стане цінним експонатом у скарбниці юного шахіста і його тренера Євгена Абрамовича Чернова. Попереду ще два види змагань. Будемо вболівати за наших спортсменів і надалі. Бажаємо їм успіхів у швидких і блискавичних шахах!

12/05/2018. Шахові баталії з рапіду на ЧУ в Миколаєві принесли Дніпру ще одну срібну медаль. Кирило Нестеренко на собі перевірив ефект бумеранга. Цього разу, на відміну від класичних шахів, додатковий показник зіграв на користь нашого спортсмена, адже доля другого призу залежала від результату останньої партії не самих претендентів, а їхніх суперників. Троє хлопців з результатом 7,5 очок поділили місця у трійці. Криворожанин Василь Лях знову став четвертим, хоча протягом восьми турів упевнено прямував до медалі. Успішно виступила й Валерія Анісімова, яка посіла 7 місце серед дівчат. Також особливо хочеться відзначити гру Івана Рубанова. З результатом 6 очок він посів 14 місце, обігравши суперників, що мали значну перевагу в рейтингу. Молодець, Іване! 
Вітаємо переможців і учасників змагання зі швидких шахів і бажаємо їм блискавичних успіхів у блискавичних шахах!

13/05/2018. Сьогодні втретє і, на жаль, в останнє в цьому році призери ЧУ до 10 років піднімалися на сцену, підставляючи шиї під дорогоцінні, заслужені медалі з блискавичних шахів. У цьому виді змагань учень ДЮСШ №9 Кирило Нестеренко виступив дуже вдало й віборов бронзову медаль. Молодець, Кирило! Вітаємо всіх учасників чемпіонату, гостям міста бажаємо щасливої дороги додому. Щиру подяку хочемо висловити організаторам і суддям змагання, які забезпечили прозору й безкомпромісну боротьбу, сприяли створенню дружньої атмосфери. Також дякуємо фотографу турніру Дмитрові Беріну за чудові фоторепортажі з місця подій.

Турнірні таблиці

Фото Дмитра Беріна

Дмитро Берін ФБ