Новорічний бліц-турнір — традиційне змагання ДЮСШ №9, яке щороку збирає за шахівницями юних спортсменів, тренерів і досвідчених шахістів Дніпра.

Відкриття турніру почалося з урочистого нагородження найрезультативніших учнів школи. Цього року таблицю очолила Анастасія Дубовик. Друге місце виборола Єлизавета Гребенщикова. Відкриттям року стала Софія Манжелєєвська, яка посіла третє місце в загальношкільному заліку. Вітаємо наставників дівчат — міжнародного гросмейстера Дмитра Максимова, майстра спорту Євгена Чернова й міжнародного гросмейстера Геннадія Гутмана, які, до речі, показали найкращі результати серед тренерів ДЮСШ №9.

Цього вечора кожен може стати свідком справжнього спортивного дива, адже в запеклому шаховому бою наймолодші учні ДЮСШ зустрінуться з титулованими гравцями міста… І результат може бути несподіваним, адже напередодні Нового року мрії здійснюються! Зокрема, здійснились сподівання випускника нашої школи Максима Борисенка, який нещодавно виконав норму майстра спорту. Вітаємо Максима і бажаємо йому не зупинятися на шляху до успіху!

Після 11 туру стало зрозуміло, що сподіватися лише на новорічні дива замало для перемоги. Адже досвід і багаторічна сумлінна праця, постійне самовдосконалення забезпечили цьогорічному переможцю абсолютній результат. Першим став Дмитро Максимов, набравши 11 очок. Друге місце посів Евген Абрамович Чернов, а третє дісталося його учню, 9-річному Кирилові Нестеренку.

Вітаємо переможців і учасників змагань, учнів школи та їхніх батьків, колектив ДЮСШ №9 з Новим роком. Бажаємо всім здоров'я, успіхів! Нехай над усіма буде тільки мирне небо, а всі сутички і бої залишаються на шахівниці.

Фото

Склад учасників

Результати турніру 

Результати учнів ДЮСШ №9 у 2017 році

Результати тренерів ДЮСШ №9 у 2017 році