У період з 10 по 17 серпня 2021 року в турецькому місті Каппадокія відбувся чемпіонат Європи з шашок-64 серед чоловіків з класичної гри. В чемпіонаті приймало участь 26 спортсменів з шести країн континенту.

Серед спортсменів збірної України в цьому чемпіонаті приймав участь представник КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С. Мороза» ДМР майстер спорту Фелікс Шепель (тренер А.А. Панченко). Не дивлячись на дуже сильний склад турніру, в якому налічувалось одинадцять міжнародних гросмейстерів, Феліксу вдалося не програти жодного матчу. Завершивши попередній етап на п’ятому місці, він потрапив до півфіналу, за підсумками якого йому прийшлось грати у матчі за третє місце. В своєму «малому фіналі» він блискуче переміг та виборов бронзову нагороду чемпіонату Європи.

Фелікс Шепель багаторазовий чемпіон світу і Європи серед юніорів та молоді. Це його перша медаль міжнародного чемпіонату в «дорослому» спорті. Показаний результат дає йому право на отримання національного спортивного звання гросмейстера.