Фінал чемпіонату України з класичних шахів у Чернівцях добіг кінця. За результатами 11 турів дві учасниці з Дніпра посіли призові місця. Єлизавета Гребенщикова, набравши 8 очок стала другою, а Анастасія Дубовик з результатом 7,5 очок отримала бронзу. На жаль, цього року бажане золото дісталося не нашим дівчатам. Проте ми раді привітати переможницю турніру Алесю Тихонову з Миколаївської області, яка у запеклій боротьбі випередила срібну призерку на півочка.

Хоча в турнірі хлопців не брали участь представники нашої області, проте ми, разом з усією шаховою спільнотою країни спостерігали за баталіями найсильніших юнаків у категорії до 14 років.

Перша половина змагання хлопців  була насичена сюрпризами й неочікуваними поворотами в кожній партії. Та коли вже здавалося, можна було починати робити перші прогнози, турнірна таблиця знов зазнала радикальних змін. Андрій Придун, що стартував не дуже вдало, відкрив друге дихання й блискавично виборов золото серед хлопців. Другим призером став Олександр Домальчук-Йонассон, а третім — Ростислав Малиновський.

Вітаємо переможців та учасників і бажаємо всім приємної гри в рапіді та блискавичних шахах! Виражаємо подяку нашому фотокореспонденту з місця подій - Єлизаветі Гребенщиковій.

Турнірна таблиця

Фото на сторінці ФБ