У період з 06 по 14 листопада 2022р. в м.Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи з класичних шахів серед юнаків та дівчат у різних вікових категоріях, де змагалися близько 1000 спортсменів з 46 країн.

       У змаганнях серед дівчат до 18 років Дніпропетровську область представляла учениця КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза» ДМР, майстер спорту України з шахів Гребенщикова Єлизавета. З результатом 7 очок з 9 турів вона посіла 2 місце, випередив ще одну українку Гризлову Софію.

       У змаганнях серед дівчат до 14 років Дніпропетровську область представляла учениця КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза» ДМР, кандидат у майстри спорту України з шахів Москалець Софія. Її результат – теж 7 очок з 9 турів та впевнене 3 місце.

       Таким чином, з п'яти українських призерів Чемпіонату Європи, ДЮСШ №9 має на рахунку дві медалі. 

       Гребенщикова Єлизавета - вихованка тренера Чернова Євгена Абрамовича. Під його керівництвом вона досягла значних успіхів та зараз очікує присвоєння звання міжнародного майстра з шахів.

       Москалець Софія - вихованка міжнародного майстра Москалець Світлани, відомої спортсменки нашої області та випускниці ДЮСШ №9. З початку 2022-2023 н.р. вона займається у тренера-викладача ДЮСШ №9 Чернова Євгена Абрамовича.

         Вітаємо призерів Чемпіонату Європи та їх тренерів!

         Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами міжнародної федерації шахів.

Подробиці за посиланням на сайті Української федерації з шахів: https://ukrchess.org.ua 

Сайт чемпіонату

Таблиці змагань