В м. Дніпро з 20 по 28 березня відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків. Змагання були особисто-командними і проводились окремо серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 26 років, 16 років та до 10 років у трьох дисциплінах – гра з класичним контролем часу, швидка і блискавична гра.

Срібну медаль в класичній грі серед молоді до 26 років здобула майстер спорту Віра Попруга (тренер Панченко А.А.). Це єдина медаль спортсменів ДЮСШ №9 в особистих змаганнях.

В командному заліку Дніпропетровська область беззаперечно виходила переможцем в усіх трьох видах турнірної програми. Свій внесок в командну перемогу також внесли чемпіон області серед молоді Олексій Прокуда (км, тренер Панченко А.А.) та Острецова Марія (1 розряд, тренер Панченко А.А.), яка виступала серед дівчат до 16 років.

Слід зазначити, що на початку березня в Херсоні відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів, в якому Віра Попруга посіла перше місце в класичній грі серед юніорок до 19 років і здобула право участі в чемпіонаті Європи і світу.