Шановні батьки і спортсмени!

Раді оголосити про закінчення турніру ДЮСШ №9 з виконанням норми кандидата у майстри спорту. Склад учасників турніру був доволі сильним, а боротьба запеклою. В цих змаганнях приймали участь: 1 майстер спорту, 6 кандидатів у майстри спорту і п'ятеро претендентів на виконання норми КМС. Турнір проводився в період з 17 по 27 червня на базі СЗШ №19. Система проведення колова в 11 турів.

Перейдемо до результатів турніру:

Перше місце посів - кандидат у майстри спорту Хрущов Олексій

Друге місце посів старший тренер ДЮСШ №9, майстер спорту Чернов Євген

А третє місце посів вихованець ДЮСШ №9 Метревелі Георгій

Перше та друге місця отримали по 10 балів, а їх фінальні позиції вирішили додаткові показники.

На третьому місці Метревелі Георгій, який за підсумками турніру виконав норму кандидата у майстри, з чим ми вітаємо Метревелі Георгія та його тренера Максимова Дмитра Івановича.

Також, у цьому турнірі приймали участь тренери нашої школи: Чобіток Яків (КМС), який посів четверте місце, та Чабан Олексій (КМС), який посів п'яте місце з мінімальним відривом від третього місця.

Призери турніру отримали  грошові призи від Федерації шахів міста Дніпро. Окремий приз був надано найкращому гравцю серед першорозрядників. Ним став Нєлєпов Нікіта, вихованець тренера-викладача Максимова Дмитра Івановича.

Дякуємо керівництву СЗШ №19 в наданні та допомозі організації змагань на базі своєї школи.

Вдячні всім за участь, бажаємо гарного настрою та чекаємо вас у подальших турнірах нашої школи.