Вслід за чемпіонатом світу з шашок-64 (бразильська версія), де дніпровський спортсмен Фелікс Шепель дістав потрійного успіху, відбувся і класичний чемпіонат світу з шашок-64. Він проходив у м.Ізмір (Туреччина) з 04 по 14 вересня 2019р. Чемпіони визначалися в особистому заліку в трьох видах програм – гра з класичним контролем часу, швидка та блискавична гра.

В віковій категорії «молодь» (до 26 років) майстер спорту Фелікс Шепель з Дніпра (КПНЗ «ДЮСШ №9 ім. міжнародного гросмейстера О.С.Мороза» ДМР) блискуче повторив нещодавній приголомшливий успіх. Він став трикратним чемпіоном світу вже за класичною версією, знов здобувши золото в усіх трьох турнірних дисциплінах. Таким чином, за два місяці він виборов шість золотих медалей на чемпіонатах Світу. Але на цьому історія не закінчилась. Одразу після чемпіонату Фелікс прийняв участь у Кубку України з шашок-64 серед чоловіків (м.Дніпро, 22.09.2019р.), де впевнено зайняв перше місце з швидкої гри у особистому заліку, чим допоміг Дніпропетровській області зайняти загальнокомандне перше місце.